HomeAutomation & Control Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS2 M18, L60mm, brass, Sn8mm, 24…240VAC/DC, cable 2 m
Previous product
Placeholder
Surge Protect - EMA - 120kA - 208Y/120VAC - 3P4W - T4X - SW - sine mod
Back to products
Next product
primary_image
Circuit breaker, PowerPacT R, 2500A, 3 pole, 600VAC, 50kA, busbar, Micrologic 5.0H, 80%, modbus
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS2 M18, L60mm, brass, Sn8mm, 24…240VAC/DC, cable 2 m
SKU: 8958658 Category: Automation & Control
There are no reviews yet.
Be the first to review “Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS2 M18, L60mm, brass, Sn8mm, 24…240VAC/DC, cable 2 m” Cancel reply
Close
AC servo motor BSH, Lexium 05, 9.31N.m, 1500rpm, keyed shaft, without brake, IP65
Quick view
Close
Harmony XB4, Light block with body/fixing collar, metal, blue, integral LED, 24 V AC/DC, 2 NO
Quick view
communication module Profibus DP V1, Altivar, 12Mbps, 1 female SUB D9 connector
Placeholder
TeSys K reversing contactor – 3P – AC-3 <= 440 V 9 A – 1 NC – 24 V AC coil
TeSys Deca thermal overload relays – 23…32 A – class 10A