HomeDistribution Devices Surge Protect – EMA – 120kA – 208Y/120VAC – 3P4W – T4X – SW – sine mod
Previous product
Placeholder
TeSys D control relay - 3 NO + 2 NC - <= 690 V - 42 V AC standard coil
Back to products
Next product
primary_image
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS2 M18, L60mm, brass, Sn8mm, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Surge Protect – EMA – 120kA – 208Y/120VAC – 3P4W – T4X – SW – sine mod
SKU: 5068484 Category: Distribution Devices
Close
Surge protection device, Surgelogic, type ICSE, 2A, 120 V, flange, active tracking filter
Quick view
Close
Surge protection module, Surgelogic, MA, 160kA, 600 VAC delta, 3 phase, 3 wire, SPD type 2
Quick view
Surge protection device, Surgelogic, 200kA, 480 VAC delta, 3 phase, 3 wire, NEMA 1, disconnect switch
Placeholder
Surge Protect – IMA – 160kA – 480Y/277VAC – 3P4W – T1
Surge protection device, Surgelogic, 320kA, 480Y/277 VAC, 3 phase, 4 wire, NEMA 4X
Surge Protect – IMA – HR – 160kA – 480VAC delta – 3P3W – T1
OEM assembler kit, Surgelogic, 120kA, 480Y/277 VAC, 3 phase, 4 wire, SPD type 1
Surge Protect – EMA – 160kA – 240VAC delta – 3P3W – T1