MINI POWER-ZONE DRY 25KVA 480V-120/240V
Quick view
primary_image
Close
Transformer, dry type, encapsulated, 3kVA, 3 phase, 480V primary, 240V secondary, 12C, 115C rise
Quick view
Placeholder
Close
Transformer, drive isolation, dry, 27kVA, 3 phase, 460V delta primary, 230Y/132V secondary, 17D, 150C rise
Placeholder
Transformer Dry Type 225kVA 480D208Y120
primary_image
Transformer, dry type, DOE 2016, 225kVA, 3 phase, 480V delta primary, 240V delta secondary, 25J, 150C rise, 120V ctr