HomePower Distribution TRFMR DISCONNECT 1500VA 240/480V-120V
Previous product
primary_image
STS80 - Floor - Ball screw 400 - ARMIO Board with user I/O cable
Back to products
Next product
Placeholder
Surge Protect - EMA - 100kA - 240VAC delta - 3P3W - T1
TRFMR DISCONNECT 1500VA 240/480V-120V
SKU: 16939182 Category: Power Distribution
There are no reviews yet.
Be the first to review “TRFMR DISCONNECT 1500VA 240/480V-120V” Cancel reply
Close
Circuit breaker, PowerPacT H, 80A, 3 pole, 600VAC, 25kA, lugs, thermal magnetic, 80%, shunt, control wire both
Quick view
Close
Circuit breaker, PowerPacT B, 70A, 2 pole, 600Y/347VAC, 14kA, lugs, thermal magnetic, 80%
Quick view
Circuit breaker, PowerPacT P, 1000A, 3 pole, 600VAC, 25kA, lugs, Micrologic 3.0A, 80%
Placeholder
Three Low-level MTZ2,3 CT Test Position Push in Carriage Switches
Multi 9 – C60 UL489 – MCB – 3P – 13 A – D Curve – 240 V – 10 kA – ring term
Tap box, I-Line Busway, plug-in, 100A, 3 phase, 4 wire, 600VAC
Circuit breaker, PowerPacT B, 100A, 3 pole, 480Y/277VAC, 18kA, I-Line, thermal magnetic, 80%, ABC
Circuit breaker, PowerPacT R, 1600A, 3 pole, 600VAC, 50kA, busbar, Micrologic 5.0H, 80%, modbus