HomeDisconnects & Safety Switches Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 20A 480Y/277V 4A 3FT CORD L6-20 W/METER
Previous product
primary_image
Circuit breaker, PowerPacT B, 100A, 2 pole, 600Y/347VAC, 18kA, I-Line, thermal magnetic, 80%, AB
Back to products
Next product
primary_image
Circuit breaker, PowerPacT P, 600A, 3 pole, 480VAC, 100kA, I-Line, Micrologic 5.0H, 100%, ABC, modbus
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 20A 480Y/277V 4A 3FT CORD L6-20 W/METER
SKU: 4284930 Category: Disconnects & Safety Switches
There are no reviews yet.
Be the first to review “Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 20A 480Y/277V 4A 3FT CORD L6-20 W/METER” Cancel reply
Close
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 20A QO 5B
Quick view
Placeholder
Close
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 20A 208Y/120V 4A 6FT CORD L21-20 W/METER
Quick view
Placeholder
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 15A 208Y/120V 5A 6FT CORD L6-15 W/METER
Rack ATS, 208V, 12A, C14 in, (12) C13 out
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 30A 208Y/120V 5B 3FT CORD IEC 2P3W W/METER
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 30A 208Y/120V 4A 6FT CORD L21-30 W/METER
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 20A 208Y/120V 5B 3FT CORD IEC 3P4W W/METER
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 15A 415/240V 5B 6FT CORD L5-15 W/METER