HomeWire Raceways & Fittings WWAY 8 X 8-N12-SWIVELFTG-WWAY TO WWAY
Previous product
primary_image
Circuit breaker, PowerPacT P, 800A, 3 pole, 600VAC, 65kA, lugs, Micrologic 3.0, 100%
Back to products
Next product
Placeholder
Variable speed drive ATV71 - 30kW-40HP - 480V - EMC filter-w/o graphic terminal
WWAY 8 X 8-N12-SWIVELFTG-WWAY TO WWAY
SKU: 8941650 Category: Wire Raceways & Fittings
There are no reviews yet.
Be the first to review “WWAY 8 X 8-N12-SWIVELFTG-WWAY TO WWAY” Cancel reply
Close
WWAY 4 X 4-N12-CUT-OFF FITTING-NOT LAY-I
Quick view
primary_image
Close
Wireway, Square-Duct, 12 inch by 12 inch, 4 feet long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
Quick view
Wireway, Square-Duct, 6 inch by 6 inch, 1 foot long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
Wireway, Square-Duct, 6 inch by 6 inch, 90 degree sweeping elbow, N1 paint, NEMA 1
Wireway, Square-Duct, 6 inch by 6 inch, 5 feet long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
WIREWAY 2 x 2 – N12 – Telescopic Fitting
Wireway, Square-Duct, 4 inch by 4 inch, 5 feet long, with knock outs, hinged cover, N1 paint, NEMA 1