HomeWire Raceways & Fittings WWAY 4 X 4-N12-SWIVELFTG-WWAY TO BOX
Previous product
Placeholder
BUSWAY STRAIGHT LENGTH 6FT 1200A INDOOR
Back to products
Next product
primary_image
Head for illuminated push button, Harmony XB4, Harmony XB5, red, 22mm, universal LED, plain lens, unmarked
WWAY 4 X 4-N12-SWIVELFTG-WWAY TO BOX
SKU: 8968553 Category: Wire Raceways & Fittings
There are no reviews yet.
Be the first to review “WWAY 4 X 4-N12-SWIVELFTG-WWAY TO BOX” Cancel reply
Close
Wireway, Square-Duct, 6 inch by 6 inch, 90 degree sweeping elbow, N1 paint, NEMA 1
Quick view
Close
Wireway, Square-Duct, 8 inch by 8 inch, 4 feet long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
Quick view
WIREWAY 4 x 4 DROP HANGER
WIREWAY 4 x 4 DROP HANGER
Wireway, Square-Duct, 4 inch by 4 inch, 5 feet long, with knock outs, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
Wireway, Square-Duct, 8 inch by 8 inch, 5 feet long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
WIREWAY 2 x 2 – N12 – Telescopic Fitting
Wireway, Square-Duct, 12 inch by 12 inch, 2 feet long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1