HomeWire Raceways & Fittings WWAY 4 X 4-N12-CUT-OFF FITTING-NOT LAY-I
Previous product
primary_image
IEC contactor, TeSys Deca, nonreversing, 9A, 5HP at 480VAC, 3 phase, 3 pole, 3 NO, 220VAC 50/60Hz coil, open style
Back to products
Next product
primary_image
servo motor BHM, Lexium 32, 84Nm, 3800rpm, keyed shaft, with brake, IP54
WWAY 4 X 4-N12-CUT-OFF FITTING-NOT LAY-I
SKU: 9030406 Category: Wire Raceways & Fittings
There are no reviews yet.
Be the first to review “WWAY 4 X 4-N12-CUT-OFF FITTING-NOT LAY-I” Cancel reply
Close
Wireway, Square-Duct, 8 inch by 8 inch, 10 feet long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
Quick view
Close
Wireway, Square-Duct, 8 inch by 8 inch, 6 feet long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
Quick view
Wireway, Square-Duct, 8 inch by 8 inch, 4 feet long, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
WIREWAY 4 x 4 DROP HANGER
WIREWAY 4 x 4 DROP HANGER
Wireway, Square-Duct, 4 inch by 4 inch, 5 feet long, with knock outs, hinged cover, N1 paint, NEMA 1
Placeholder
WWAY 8 X 8-N12-SWIVELFTG-WWAY TO WWAY
Wireway, Square-Duct, 12 inch by 12 inch, support hanger, N1 paint, NEMA 1