SWITCH FUSIBLE BRANCH 100A/CLASS R KIT
SKU: 8982679
Category: Automation & Control
Related products
Disconnect switch, TeSys VLS, body switch, 100A, 50HP at 480VAC, UL98, three phase, 50kA SCCR, size 2, door mount
Contactor, Definite Purpose, 30A, 2 pole, 110/120VAC 50/60Hz coil, open
communication module Profibus DP V1, Altivar, 12Mbps, 1 female SUB D9 connector
Modular box PC, Harmony iPC, HMIBM Performance DC Base unit 8 GB 4 slots
Disconnect Switch, TeSys LK4 Non fusible, 50hp at 600VAC, 3 pole, max 100A rated, plate mount