Previous product
primary_image
TeSys NEMA Sz 0 rev open starter, 3P, 120 VAC
Back to products
Next product
primary_image
green pilot light - TeSys GV2-SN - neon - 220...240 V
SKU: 506766 Category: Automation & Control
There are no reviews yet.
Be the first to review “Partial Cover plate, Linergy TR, 2 level, 4 points, for screw terminals NSYTRV24D, NSYTR, grey, Set of 50” Cancel reply
Close
Non-Reversing Contactor, Size 2, 3-Pole, Open Style +Options
Quick view
Harmony XB5, Light block with body/fixing collar, plastic, blue, integral LED, 24 V AC/DC, 1 NO + 1 NC
interface plug-in relay, Harmony electromechanical relays, 12A, 1CO, 48V AC
Melting Alloy Thermal Unit Class 30
Contactor, Definite Purpose, 30A, 2 pole, 110/120VAC 50/60Hz coil, open