PowerPact B Circuit Breaker, 45A, 2P, 600Y/347V AC, 18kA at 600Y/347 UL, I-Line
SKU: 16940319
Category: Power Distribution
Reviews (0)
Be the first to review “PowerPact B Circuit Breaker, 45A, 2P, 600Y/347V AC, 18kA at 600Y/347 UL, I-Line” Cancel reply
Related products
Mini CB, QO, 25 A, 2P, 120/240 V, 10 kA, Bolt on, PL
Circuit breaker, PowerPacT R, 1600A, 3 pole, 600VAC, 50kA, busbar, Micrologic 5.0H, 80%, modbus
Circuit breaker, PowerPacT B, 70A, 2 pole, 600Y/347VAC, 14kA, lugs, thermal magnetic, 80%
Miniature circuit breaker (MCB), Multi9 C60H, 2P, 16A, C curve, 15kA (IEC/EN 60947-2)
Circuit breaker accessory, PowerPacT L, lug kit, compression, 600A, 3 pole, aluminum at 620A
Multi 9 – C60 UL489 – MCB – 3P – 4 A – D Curve – 480Y/277 V – 10 kA – ring term
Automatic switch, PowerPacT J, 225A, 3 pole, 600VAC, 18kA, lugs, magnetic
Mini circuit breaker, QO, 15A, 1 pole, 120VAC, 10kA, plug in, dual function, pigtail