Previous product
primary_image
servo motor SH3 205 36,9Nm,key,single,brake,str.conn,IP54/IP65,3.8k RPM
Back to products
Next product
primary_image
Pressure switch 9012G, adjustable scale, 2 thresholds, 1.0 to 40 PSIG
Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, 90°, Sn 2 m, 24…240VAC/DC, cable 2 m
SKU: 1269555 Category: Photoelectric Sensors
Close
Photo-electric sensor – XUC – polarised – Sn 6m – 24..240VAC/DC – cable 2m
Quick view
Close
Accessory for sensor – 360° adjustable bracket – metallic
Quick view
Placeholder
Plastic fibre optic for sensor – diffuse – M4 – multistrand – 2m – Sn80mm
female – M12 – 5-pin – elbowed prewired connector – cable 10 m
Photoelectric sensors XU, XUX, receiver, Sn 40 m, 12…24 VDC, terminals
Photoelectric sensors XU, plastic fibre optic for sensor, thru beam, general use, std., 10 m, Sn200mm
Photoelectric sensors XU, XUB, diffuse, 90°, Sn 0.1 m, 12…24 VDC, M12