HomeSensors & Switches Photoelectric sensors XU, XU5, diffuse, Sn 0.4 m, 24…240VAC/DC, 1/2″
Previous product
Placeholder
Pre-cabled connection ZCMC - 3 Poles - PvR - 2 m
Back to products
Next product
primary_image
CT ground fault protection 150 A - for NS400..630
Photoelectric sensors XU, XU5, diffuse, Sn 0.4 m, 24…240VAC/DC, 1/2″
SKU: 8943745 Category: Sensors & Switches
Close
Photoelectric sensors XU, XUB, reflex, Sn 4 m, 12…24 VDC, M12
Quick view
Close
Limit switch head, Limit switches XC Standard, ZCE, metal end plunger with silicone boot
Quick view
pressure switch XMLC 20 bar – adjustable scale 2 thresholds – 2 C/O
Placeholder
Plastic fibre optic for sensor – diffuse – lateral – multistrand – 2m – Sn80mm