HomeLow Voltage Transformers Mini Power Zone 22kVA 480D208Y120
Previous product
Placeholder
TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 50 A - 48 V DC standard coil
Back to products
Next product
Placeholder
Transformer Dry Type 112.5kVA 600D208Y
Mini Power Zone 22kVA 480D208Y120
SKU: 16939384 Category: Low Voltage Transformers
There are no reviews yet.
Be the first to review “Mini Power Zone 22kVA 480D208Y120” Cancel reply
Close
Unit substation, Mini Power-Zone, bolt on, 7.5kVA, 1 phase, 480V primary, 120/240V secondary, 65kA, AA