HomePilot Devices Earthing plate with earth screw – for control station – XAPA2100
Previous product
primary_image
Busway I-Line Breaker Plug-in Unit, 100A, H-Frame, Micrologic 3.2, 14kA-600V, 3W
Back to products
Next product
primary_image
servo motor SH3 100 5,8Nm,key,single,brake,str.conn,IP54/IP65,6k RPM
Earthing plate with earth screw – for control station – XAPA2100
SKU: 480738 Category: Pilot Devices
Close
XXSM500 Mounting Bracket
XXSM500 Mounting Bracket
Quick view
Placeholder
Close
Yellow selector switch head Ø22 3-position spring return
Head for non illuminated push button, Harmony XB4, white flush pushbutton Ø22 mm spring return unmarked
legend holder 30 x 40 mm with legend 8 x 27 mm with marking AUTO-MAN
Body for BCD encoded output switch – 1 pole – 45° – 12 A – for Ø 22 mm
Monolithic push button, Harmony XB6E, round green pushbutton Ø 16, flush spring return, 2OC
PILOT LIGHT 120VAC 30MM TYPE K +OPTIONS