HomePower Distribution Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 30A 208Y/120V 5A 3FT CORD L21-30 W/METER
Previous product
primary_image
inductive sensor XS1 M30, L45mm, brass, Sn15mm, 12..24VDC, cable 5 m
Back to products
Next product
primary_image
dual function relay, Harmony Timer Relays, 8A, 1CO, 0.05s…300h, interval relay, 24...240V AC DC
Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 30A 208Y/120V 5A 3FT CORD L21-30 W/METER
SKU: 4285792 Category: Power Distribution
There are no reviews yet.
Be the first to review “Busway Circuit Breaker Plug-in Unit 30A 208Y/120V 5A 3FT CORD L21-30 W/METER” Cancel reply
Close
Mini CB, QO, 20 A, 2P, 120 V, 10 kA, Plug in, SWN, 50Deg
Quick view
Placeholder
Close
Multi 9 – C60 UL489 – MCB – 3P – 4 A – D Curve – 480Y/277 V – 10 kA – ring term
Quick view
Mini circuit breaker, QO, 15A, 1 pole, 120VAC, 10kA, plug in, dual function, pigtail
Circuit breaker, PowerPacT P, 1000A, 3 pole, 600VAC, 25kA, lugs, Micrologic 3.0A, 80%
Circuit breaker accessory, PowerPacT L, lug kit, compression, 600A, 3 pole, aluminum at 620A
EZ Meter Main Busway Tap Right Side, Neutral Back, Mn Brkr, 1200A, 3PH, 65 kA
Circuit breaker, PowerPacT B, 70A, 2 pole, 600Y/347VAC, 14kA, lugs, thermal magnetic, 80%
Acti 9 – comb busbar – 3L+N balanced – 9 mm pitch – 12 modules – 80A