HomeAutomation & Control Accessory kit for Lexium 62 LXM62DC13C21000 – external shield connection
Previous product
primary_image
Head for illuminated push button, Harmony XB5, plastic, white flush, 22mm, universal LED, spring return, plain lens
Back to products
Next product
primary_image
Rectangle orange illumin pushbutton Ø16-flush pushtorelease 24 VDCpolarised 1CO
Accessory kit for Lexium 62 LXM62DC13C21000 – external shield connection
SKU: 9174454 Category: Automation & Control
Close
Mureva BOX – grommet – grey – diameter 4 to 20
Disconnect switch, TeSys VLS, body switch, 100A, 50HP at 480VAC, UL98, three phase, 50kA SCCR, size 2, door mount
variable speed drive, Altivar 212, 18.5kW, 25hp, 240V, 3 phases, without EMC, IP21