HomePower Distribution Circuit breaker, PowerPacT B, 45A, 1 pole, 600Y/347VAC, 25kA, terminal nut, thermal magnetic, 80%
Previous product
primary_image
integrated drive ILA with servo motor - 24..36 V - CANopen - PCB connector
Back to products
Next product
primary_image
Spacial SF external fixing side panels - 1200x500 mm
Circuit breaker, PowerPacT B, 45A, 1 pole, 600Y/347VAC, 25kA, terminal nut, thermal magnetic, 80%
SKU: 8933167 Category: Power Distribution
There are no reviews yet.
Be the first to review “Circuit breaker, PowerPacT B, 45A, 1 pole, 600Y/347VAC, 25kA, terminal nut, thermal magnetic, 80%” Cancel reply
Close
Circuit breaker, PowerPacT H, 80A, 3 pole, 600VAC, 25kA, lugs, thermal magnetic, 80%, shunt, control wire both
Quick view
Placeholder
Close
EZ Meter Main Busway Tap Right Side, Neutral Back, Mn Brkr, 1200A, 3PH, 65 kA
Quick view
Placeholder
Multi 9 – C60 UL489 – MCB – 3P – 4 A – D Curve – 480Y/277 V – 10 kA – ring term
Circuit breaker, PowerPacT B, 25A, 3 pole, 600Y/347VAC, 18kA, I-Line, thermal magnetic, 80%, ABC
Circuit breaker, PowerPacT J, 250A, 3 pole, 600VAC, 14kA, lugs, thermal magnetic, 80%
Automatic switch, PowerPacT J, 225A, 3 pole, 600VAC, 18kA, lugs, magnetic
Miniature circuit breaker (MCB), Multi9 C60H, 2P, 16A, C curve, 15kA (IEC/EN 60947-2)
DISCONNECT SW FUSE CLIPS 600VAC 30A D10